Alpen Pharma AG в Україні

ТОНЗИЛОТРЕН
Показания к применению:
острое воспаление миндалин, катаральная и лакунарная ангина, хроническая и хронически-рецидивирующая тонзиллярной ангина, увеличение (гиперплазия) миндалин, а также симптоматическое лечение после оперативного удаления миндалин у детей и взрослых.

Тонзилотрен. Інформація для спеціалістів медичної та фармацевтичної сфери для використання у професійній діяльності. Перед застосуванням ознайомитись з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. РП Тонзилотрен № UA/3781/01/01 від 28.08.2015

 

Група компаній "Альпен Фарма" (Alpen Pharma Group) бере свій початок в 1997 році та є об'єднанням компаній, основним профілем яких є промоційно-дистриб'юторська діяльність, а також виробництво та просування лікарських засобів.

Сфера її впливу поширюється на територію країн Азії, Західної та Східної Європи. Головний офіс знаходиться в столиці Швейцарії м. Берн. Кожна з компаній, що входять до групи, є однією з провідних на фармацевтичному ринку своєї країни та надає своїм діловим партнерам повний спектр послуг з просування та дистрибуції фармацевтичних препаратів, включаючи їх реєстрацію.

Також одним з важливих напрямків діяльності групи є організація та проведення клінічних досліджень лікарських засобів за міжнародними стандартами GCP, які значно розширюють перелік послуг, які пропонуються.

Адреса: Україна, 04075, м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Лісна, 30-А
Телефон: +38 (044) 401-81-20
Факс: +38 (044) 401-81-02
E-mailinfo.ukraine@alpenpharma.com