коротка інструкція користувача

Kрок 1. Якщо Ви вперше на сайті, то Зареєструйтесь, заповнивши всі поля. Перевірте вашу пошту та  клацніть посилання в листі від нашого сайту для завершення реєстрації НЕ ТРЕБА РЕЄСТРУВАТИСЯ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ НА РІЗНІ ПРІЗВИЩА ТА EMAIL - СИСТЕМА КОРЕКТНО ПРАЦЮЄ ЛИШЕ З ОДНІЄЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ!!! При вході в систему: логін=ваша адреса e-mail, пароль=той, що ви вигадали при реєстрації. Завжди використовуйте той самий e-mail (логін)! Інакше Система не зможе вас ідентифікувати.

Крок 2. Якщо Ви вже зареєстровані - зайдіть в систему (логін=ваш e-mail, пароль=той, що Ви вигадали при реєстрації), введіть номер крусу (наприклад, 10 021) та персональний код доступу (5 цифр), що в картці доступу, чи були вислані вам персонально. Якщо система пише, що пароль видано іншому користувачу - напишіть нам листа (results@quiz.in.ua) : ваші ПІБ, номер курсу та непрацюючий пароль.

Крок 3. Після перегляду відео, роботи із статтями перейдіть до тестування. Ви можете проходити тест необмежену кількість разів. Вкажіть повністю українською мовою Ваші прізвище, ім’я та по батькові (так ці данні будуть вказані у сертифікаті), та той самий e-mail, що при реєстрації  (на цю адресу прийде результат тестування та буде надіслано сертифікат).

Крок 4. Після успішного тестування впродовж 2 тижнів електронною поштою Ви отримаєте сертифікат. Ви також можете знайти цей сертифікат в своєму персональному кабінеті та завантажити його. Після отримання сертифікату Ваш доступ до пройденого курсу ТУ буде заблоковано.

Сертифікат про проходження ТУ вагою 5-10 балів надається Асоціацією міждисциплінарної медицини (детально про сертифікат тут >>>)