ІІ Национальная психо-неврологическая неделя
«МЕДИЦИНСКИЕ И СОЦИАЛЬНЫЕ АСПЕКТЫ В НЕВРОЛОГИИ, ПСИХИАТРИИ И НАРКОЛОГИИ»

 

 

Проблемні питання надання реабілітаційної допомоги неврологічним хворим в Україні. Міщенко Т.С. Проблемні питання надання реабілітаційної допомоги неврологічним хворим в Україні. Міщенко Т.С.
Виробництво та вживання психоактивних речовин в Україні і світі (огляд звіту ООН “World Drug Report” 2010 року). Лінський І.В. Виробництво та вживання психоактивних речовин в Україні і світі (огляд звіту ООН “World Drug Report” 2010 року). Лінський І.В.
Основні принципи медико-соціальної експертизи в практиці невролога. Голік В.А. Основні принципи медико-соціальної експертизи в практиці невролога. Голік В.А.
Сучасні підходи до лікування хворих на полінейропатії. Зіновієва О.Є. Сучасні підходи до лікування хворих на полінейропатії. Зіновієва О.Є.
Медико-соціальні аспекти реабілітації хворих, що перенесли мозковий інсульт. Козьолкін О.А., Мєдвєдкова С.О. Медико-соціальні аспекти реабілітації хворих, що перенесли мозковий інсульт. Козьолкін О.А., Мєдвєдкова С.О.
Летальні випадки інсульту у молодому віці. Зозуля І.С., Мардзвік В.М. Летальні випадки інсульту у молодому віці. Зозуля І.С., Мардзвік В.М.
Сучасні підходи до реабілітації хворих з астенічним синдромом, що обумовлений судинною патологією головного мозку. Бурчинський С.Г. Сучасні підходи до реабілітації хворих з астенічним синдромом, що обумовлений судинною патологією головного мозку. Бурчинський С.Г.
Проблемні питання надання реабілітаційної допомоги неврологічним хворим в Україні. Міщенко Т.С. Нові можливості в лікуванні хворих на хронічну ішемію мозку. Міщенко Т.С.
Особливості фармакотерапії у дитячому віці. Танцура Л.М. Особливості фармакотерапії у дитячому віці. Танцура Л.М.
Діагностика, лікування та профілактика “німих” інфарктів головного мозку. Міщенко В.М. Діагностика, лікування та профілактика “німих” інфарктів головного мозку. Міщенко В.М.
Лікувально-реабілітаційний підхід у хворих з дорсалгіями. Федосєєв С.В. Лікувально-реабілітаційний підхід у хворих з дорсалгіями. Федосєєв С.В.
Гірудотерапія у хворих з дисциркуляторною енцефалопатією. Назарчук І.А. Гірудотерапія у хворих з дисциркуляторною енцефалопатією.  Назарчук І.А.  
Метаболічний захист головного мозку у хворих на мозковий інсульт. Одинак М.М. Метаболічний захист головного мозку у хворих на мозковий інсульт.  Одинак М.М.  
Можливості нейропротекції в лікуванні хворих на хворобу Паркінсона. Карабань І.М. Можливості нейропротекції в лікуванні хворих на хворобу Паркінсона. Карабань І.М.
Постінсультна реабілітація: бажання, можливості, цілі. Фломін Ю.В. Постінсультна реабілітація: бажання, можливості, цілі. Фломін Ю.В.
Відновлення рухової активності та навичок самообслуговування у пацієнтів, що перенесли інсульт. Панюнко Н.І. Відновлення рухової активності та навичок самообслуговування у пацієнтів, що перенесли інсульт.  Панюнко Н.І.
Цервікогенний головний біль (діагностика. лікування). Морозова О.Г. Цервікогенний головний біль (діагностика. лікування). Морозова О.Г.
Нейровізуалізація при гіпертензивних крововиливах в задню черепну ямку. Гончарук О.М.
Сучасні підходи до імунокорекції хворих з хронічною нейроінфекцією. Терещенко Л.П. Сучасні підходи до імунокорекції хворих з хронічною нейроінфекцією.  Терещенко Л.П.
Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих з герпетичною інфекцією. Левченко І.Л. Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих з герпетичною інфекцією. Левченко І.Л.
Метаболічна терапія при дисциркуляторній енцефалопатії. Селезньова С.В. Метаболічна терапія при дисциркуляторній енцефалопатії. Селезньова С.В.
Суїцидальна поведінка при екзогенних та ендогенних депресіях (клініко-психопатологічна характеристика, діагностика, профілактика). Марута Н.О., Бачериков А.М., Денисенко М.М.

Суїцидальна поведінка при екзогенних та ендогенних депресіях (клініко-психопатологічна характеристика, діагностика, профілактика). Марута Н.О., Бачериков А.М., Денисенко М.М.

Стан та перспективи подальшого розвитку соціально і судової психіатрії та наркології в Україні. Табачніков С.І., Дзюба О.М. Стан та перспективи подальшого розвитку соціально і судової психіатрії та наркології в Україні. Табачніков С.І., Дзюба О.М.
Парадигма контрольованого вживання алкоголю в посттерапевтичному реабілітаційному процесі. Мінко О.І., Чугай С.Д. Парадигма контрольованого вживання алкоголю в посттерапевтичному реабілітаційному процесі. Мінко О.І., Чугай С.Д.
Принципи поєднаної фармако- та психотерапії в реабілітації хворих на психічні розлади. Михайлов Б.В. Принципи поєднаної фармако- та психотерапії в реабілітації хворих на психічні розлади. Михайлов Б.В.
Особливості клініко-психопатологічної картини у матерів з рекурентним депресивним розладом, які мають неповнолітніх дітей в Україні та Фінляндії. Бачериков А.М., Матузок Е.Г. Особливості клініко-психопатологічної картини у матерів з рекурентним депресивним розладом, які мають неповнолітніх дітей в Україні та Фінляндії. Бачериков А.М., Матузок Е.Г.
Залежність клінічної картини алкогольних психозів від тривалості зловживання алкоголем та реабілітаційна перспектива. Кузьмінов В.Н., Бачериков А.М., Юрченко М.П. Залежність клінічної картини алкогольних психозів від тривалості зловживання алкоголем та реабілітаційна перспектива. Кузьмінов В.Н., Бачериков А.М., Юрченко М.П.
Система оцінки терапевтичної ефективності у хворих на невролотичні розлади. Семікіна О.Є. Система оцінки терапевтичної ефективності у хворих на невролотичні розлади. Семікіна О.Є.
Медико-психологічна реабілітація осіб, залежних від алкоголю, з когнітивними розладами. Маркозова Л.М. Медико-психологічна реабілітація осіб, залежних від алкоголю, з когнітивними розладами.  Маркозова Л.М.
Організація допомоги пацієнтам з депресією на рівні первинної ланки. Хаустова О.О. Організація допомоги пацієнтам з депресією на рівні первинної ланки. Хаустова О.О.
Особливості клініко-психопатологічної картини у осіб, залежних від ефедриноподібних психостимул. Шалашова І.В. Особливості клініко-психопатологічної картини у осіб, залежних від ефедриноподібних психостимул.  Шалашова І.В.
Депресивні розлади у хворих із синдромом вегетативної дисфункції. Лобойко О.І. Депресивні розлади у хворих із синдромом вегетативної дисфункції.   Лобойко О.І.
Все видео-лекции размещена на сайте в соответствии со  Статьей 21. «Свободное использование произведения с указанием имени автора», Закона Украины «Об авторском праве и смежных правах» (в редакции от 11 июля 2001 № 2627-III)