Репродуктивне здоров'я молоді
м. Чернівці, 24-26 жовтня 2014 року

Сепсис і септичний шок в акушерській практиці, Ткаченко Р.О. Сучасна терапія важкої прееклампсії, Ткаченко Р.О.
Аборт та його наслідки для репродуктивного здоров'я у жінок фертильного віку, Подольський В.В. Сучасні можливості корекції НЛФ у жінок раннього та середнього репродуктивного віку, Жук С.І.
Нові тенденції в діагностиці та лікуванні гінекологічної патології, Кіра Є.Ф., м. Москва, онлайн трансляція Сучасні методи профілактики і лікування акушерських кровотеч. Досвід роботи перинатального центру м. Києва, Венцківська І.Б.
Профілактика доброякісних дисгормональних дисплазій молочних залоз у жінок після завершення лактації, Жабченко І.А. Репродуктивне здоров'я та ожиріння, Гнатко О.П.
Сучасні тенденції профілактики гіперпластичних процесів репродуктивних органів, Калугіна Л.В. Функціональні кісти яєчників. Що робити г очікувати, лікувати чи оперувати? Горбань Н.Є.
Порівняльна характеристика методів переривання завмерлої вагітності, Трохимович О.В. Ургентні гінекологічні операції: досвід та перспектива, Андрієць О.А.
Протирецидивна терапія при запальних процесах шийки матки і піхви у дівчат-підлітків та жінок репродуктивного віку, Геряк С.М. Комплексна терапія дисплазії шийки матки, Маланчук Л.М.
Прегравідарна підготовка вагітних з втратою плоду в анамнезі, Бойчук А.В. Сучасні підходи до терапії і профілактики захворювань молочної залози, Сергієнко М.Ю.
Фітотерапія в комплексному лікуванні захворювань органів малого тазу, Геник Н.І. Оцінка ефективності визначення маркерів пухлинного процесу під час вагітності, Шурпяк С.О.
Раціональне харчування вагітних, Корда І.В. Локальне непрогресуюче відшарування плаценти: корекція проявів ендотеліальної дисфункції, Макарчук О.М.
Застосування індукторів ендогенних інтерферонів в комплексному лікуванні запальних захворювань додатків матки, Рак Л.М. Сучасні підходи до тромбопрофілактики в акушерсько-гінекологічній практиці, Бойчук А.В.
Перебіг наслідків вагітності у жінок з гіперпролактинемією різного генезу, Вереснюк Н.С. Менеджмент ендометріозу з позиції доказової медицини, Генник Н.І.
Сучасні тенденції в лікуванні сальпінгоофоритів, Андрієць О.А. Нові аспекти патогенезу та лікування порушень менструальної функції в пубертаті, Тучкіна І.О.
Ювенільна вагітність як психосоціальна проблема, Астахов В.М Оцінка клініко-ехографічних паралелей становлення репродуктивної системи у дівчат-підлітків, Чубатий А.І.
 
Вторинна олігоменорея у дівчат-підлітків, Левенець С.О.  
Все видео-лекции размещены на сайте в соответствии со Статьей 21. «Свободное использование произведения с указанием имени автора», Закона Украины «Об авторском праве и смежных правах» (в редакции от 11 июля 2001 № 2627-III)