ЛЮДИНА ТА ЛІКИ - УКРАЇНА
Регіональний конгрес Одеса, 19 листопада 2013 року

Проблеми безпечного застосування лікарських засобів на сучасному етапі, Годован В.В. Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в Одеській області, Петровська Т.М.
Особливості діагностики та лікування хворих ІХС та високого кардіоваскулярного ризику, Березняков І.Г. Сучасні аспекти фармакотерапії ревматоїдного артриту, Золотарьова Н.А.
Фармакотерапія залізодефіцитної анемії в практиці сімейного лікаря, Козлов В.П. Сучасні підходи до лікування цукрового діабету II типу в практиці сімейного лікаря, Величко В.І.
Сучасні аспекти терапії гострого та хронічного циститу, Дехтяр Ю.М. Як попередити серцево-судинні катастрофи у хворих на ЦД, Більченко О.В.
Фармакотерапія інфекції сечовивідних шляхів в практиці сімейного лікаря, Шостак М.В. Можливості комплексної корекції психопатологічної симптоматики при психосоматичній патології, Бурчинський С.Г.
Сучасні підходи до лікування грипу, Роганкова Г.Л. До питання цєфалгій різного генезу, Дукова О.Р.
 
Сучасна терапія кашлю, Березняков І.Г.  
Все видео-лекции размещены на сайте в соответствии со Статьей 21. «Свободное использование произведения с указанием имени автора», Закона Украины «Об авторском праве и смежных правах» (в редакции от 11 июля 2001 № 2627-III)